Vzpomínky na srpen

by - září 02, 2017

Krásnou sobotu všem! 😇
Nyní už můžu oficiálně prohlásit, že prázdniny jsou u konce. Srpen byl nabitý spoutou zážitků. Pěkných i nepěkných, nicméně tolik změn v životě jako za tento měsíc se mi nestalo za posledních pár let! Důvod: Alkohol? Ne, přísahám, že jsem byla vstřízlivá!!😆
První srpnový týden začal nekskvělejším táborem, kde jsem se objevila už druhým rokem a už teďka se nemůžu dočkat na další prázniny. Dokonce se mi letos naskytla možnost by na táboře hned dvakrát, ale to předbíhám. Počasí nám vyšlo nádherně. S Luckou jsme si každí ráno zacvičily a skočily do bazénu a celé dny trávily výletničením ať už po okolních vesničkách, mlýnech a nebo hledáním kešek. Taky jsme hrály na klávesy a naučily se pít PIVO 😆
Vlevo nahoře výlet do Jevišovic na zámky. Hned vedle se učím hrát tenis. Další fotka je z ranního běhání no a poslední foto znázorňuje chvilku honu na bílého motýla a přeci jen se mi ho podařilo ulovit alespoň na fotku!

V srpnu jsem samozřejmě chodila do práce, ale jak říkám naskytla se mi možnost jet na tábor podruhé, nicméně jen na zkrácený turnus kvůli právě práci, ale to vůbec nevadilo i 3 dny byly plné srandy, navíc tentokrát jsme stanovaly. No a hned následující týden jsem navštívila práci jen z poloviny týdne, protože mě čekal odjezd do Berlína s Janičkou. Tady to trochu ošulím, protože speciálně na Berlín jsem článek vydala, nicméně prošly jsme spoustu památek, zoo a celý den strávily na výstavě  zahrad, která je jednou za pět let (IGA)
V zoo měli Glórie jo a taky jednorožce...nosorožce. S Juliusem jsme pokořily i bludiště a vpravo nahoře je pak výhled z našeho hotelu na noční město.

Krom toho všeho jsem prožila několi přespávaček u kamarádek a chvíle s kamarádem, kde jsme byli na hradě, vyhlídce a na vodě s vypůjčeným šlapadlem, nicméně fotky bohužel nemám, každopádně podělím se s vámi o konec prázdnin, který jsem strávila jak nejlépe se dalo a to místní tradicí...HODY. Měla jsem úžasného stárka a moc děkuji za krásně prožité chvíle, nejen jemu, ale každému. Besedy se povedly, stárek se o mě pečlivě staral a večeře mu chutnala. Celou dobu jsem se cítila hrozně šťastně a to vlastně říkají i fotky. Dnes je sobota a při představě, že tak krásné chvilky a prázdniny jsou za námi je mi smutno. Snad nástup do školy všichni zvládneme a nebude to tak šílený.💙


 A co vy a zakončení prázdnin?You May Also Like

14 komentářů

 1. Na táboře to bylo fakt skvělý, taky se nemůžu dočkat příštího roku, snad to bude aspoň z poloviny tak super, jako letos!♥ (a jestli tam nebude Zula, ať je tam aspoň někdo jiný, někdo koho už konečně budu zajímat :DDD)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já jsem upřímně taky zvědavá kolik blondie a zulů tam příští rok bude :D

   Vymazat
 2. Tak to sis ten srpen pořádně užila. Na tábor bys mě sice nedostala, ale strávila jsem ho s kamarády a rodinou. O Berlíně jsem četla. Na hodech jsem ještě nikdy nebyla.

  Andey
  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Vyzerá to na super leto a inak ti to neskutočne v kroji pristane :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat
 4. Super fotky. Ty tradiční hody se mi hrozně líbí :)

  OdpovědětVymazat
 5. Je fajn, že se ještě na určitých místech dodržují tradice :) Fotky jsou krásné a moc ti to na nich sluší.

  thewaybya.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě přijde, že čím dál tím víc vesnic odpadá od tradic a musím říct, že i ta naše v jistých mezích polevuje, ale jsem ráda, že takové ty hlavní jako hody...pálení čarodejnic se dodržují nadále :)

   Vymazat
 6. Krásne fotky, najviac sa mi páčia tie v kroji. :) Krása. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Moc hezké fotky! A soucítím s Tebou, taky mi bylo smutno při pomyšlení, že prázdniny už končí. Letošní školní rok se pro mě nese ve znamení stresu a chaosu, maturitní ročník, no.
  Snad byl Tvůj start nového školního roku o něco lepší a těším se na Tvé nové články :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maturitní ročník mě čeká za rok, achjo, ale už teĎ nestíhám....já se také těším na nové články, mám spoustu naplánovaných a jen doufám, že vyjdou <3

   Vymazat
 8. Ahoj, podle toho co píšeš z toho toho cítím opravdovou atmosféru prázdnin. Tyhle prazky byli vždy nejlepší. Teď je už pro mě maximálně dovolenou 14 dnů a sem tam jít z práce dřív tou největší roční odměnou. :-) Hezkou středu přeji :-) Ať se daří. Pa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upřímně musím říct, že bych ty prázdniny hnedka vrátila :o))

   Vymazat
 9. Mně končí prázdniny až teďka, ale spíš než po nich se mi stýská po létě a teple a o to víc, když těch teplých dnů příliš nebylo a teď už žádné nejsou.:)
  Pěkný srpen jsi zažila:) V tom kroji ti to moc sluší. To já bych vypadala hrozně.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat